Turné 2018

Turné šou Máša a medveď na ľade opäť na Slovensku a v Českej republike!

Slovenská šou Máša a medveď na ľade vykročila v roku 2017 do sveta! V rámci európskeho turné sme navštívili mnoho krásnych miest, no vrcholom boli predstavenia v modernom a kozmopolitnom Abu Dhabi, ktoré priniesli množstvo pozitívnych ohlasov, čo je veľkým úspechom.


No práve úspech na Slovensku a v Českej republike sú tým, čo otvorilo dvere do sveta tejto výnimočnej šou. Pozitívne ohlasy a radosť v očiach detí nás motivovali na šou neustále pracovať a dodali nám chuť ukázať výnimočný slovenský projekt aj v zahraničí.

Tento úspech je preto úspechom nás všetkých, predovšetkým fanúšikov, ktorí si šou obľúbili a niektorí by ste ju radi dokonca videli opäť! Rozhodli sme sa teda po precestovaní niekoľkých kútov sveta, opäť vrátiť na Slovensko a do Českej republiky, kde plánujeme turné opakovať.

Na jeseň a zimu 2018 sa deti môžu tešiť, pretože ich do Bratislavy príde opäť navštíviť Máša s medveďom, ale aj s ostatnými kamarátmi. Vidieť ich budú môcť aj fanúšikovia v Českej republike, a to v Brne a turné zavŕšime v predvianočnom období v Prahe, čo umocní zážitok z nádhernej záverečnej vianočnej scény.


TURNÉ 2018 – Slovensko/Česko

Zdieľajte s priateľmi: