Šou Máša a medveď na ľade sa po veľkom úspechu vracia do Poľska!

Veľké očakávania, ohromujúci potlesk, nadšené deti tancujúce v hľadisku aj nezabudnuteľný zážitok zo stretnutia s milovanými rozprávkovými hrdinami.


To všetko prinieslo poľské turné šou Máša a medveď na ľade v marci 2018. Počas takmer troch týždňov navštívila obľúbená rozprávková dvojica so svojim vystúpením Krakov, Katovice, Gdansk, LodzVaršavu.

Okúzľujúca výprava, dych vyrážajúca scéna, neuveriteľné kostýmy a v neposlednom rade skvelé výkony korčuliarov, tanečníkov aj akrobatov. To všetko je neodmysliteľnou súčasťou tejto licencovanej ľadovej šou, ktorú už videlo viac ako 160 000 spokojných návštevníkov, v 9 krajinách sveta, vrátane Spojených Arabských Emirátov a Indonézie.

Originálne dobrodružstvo Máši, medveďa a ďalších populárnych postáv známej animovanej rozprávky, s dialógmi aj pesničkami v poľštine, sa začiatkom budúceho roka opäť vracia do Poľska. A nebude to ďaleká cesta. Celá šou, ako aj všetci účinkujúci a celý podporný tím pochádza zo Slovenska a Českej Republiky.

„Sme nadšení, že sa môžeme vrátiť do Poľska, kde sme sa vďaka skvelým návštevníkom, ale aj lokálnym partnerom, cítili veľmi vítaní. Tešíme sa na všetkých fanúšikov, ktorí nám ukázali akú výbornú atmosféru dokážu na predstaveniach vytvoriť.“, povedal Michal Vernarský, riaditeľ slovenskej produkčnej spoločnosti Comunique, ktorá šou vlastní a organizuje.

Počas nadchádzajúceho turné sa šou Máša a Medveď na ľade predstaví 12. januára 2019 v Krakove,19. januára v Lodzi a 3. februára v Gdansku.

Fotky z premiérového turné v Poľsku si môžete pozrieť v rozsiahlej galérii:

GALÉRIA

Zdieľajte s priateľmi:
 

Komentáre