Šou Máša a medveď na ľade na Slovensku láme rekordy v predajnosti a pridáva ďalšie predstavenie v Košiciach

Už dávno žiadne predstavenie tohto druhu nevyvolalo taký obrovský ošiaľ ako Máša a medveď na ľade. Východ Slovenska žije Mášou a medveďom a preto sa spoločnosť Comunique rozhodla otvoriť ďalšie predstavenie. V poradí tretie košické predstavenie sa uskutoční 4.10.2015 o 13:30 v Steel Aréne. Okrem toho sa do predaja dostali aj miesta v horných sektoroch Steel Arény, a to na všetky predstavenia. Nadšenie neskrývajú ani zástupcovia Steel Arény.

“Veľmi sa tešíme, že rozprávka Máša a medveď, ktorú pozerajú a milujú nielen deti, ale aj ich rodičia zavíta do Košíc. Ľadové šou majú vždy veľkú popularitu, no aj pre nás je milým prekvapením, že otvárame už tretie predstavenie. Máša a medveď je svetovým fenoménom a je pre nás veľkou cťou, že sa šou predstaví práve v Steel Aréne”, vyjadril sa Igor Havrila, generálny manažér Steel Arény.

Na tvorbe šou podieľa veľa známych umelcov, medzi inými aj Ivo Gogál, Lucia Vráblicová, Sväťo Malachovský alebo Richard Stanke. Fanúšikov na východe Slovenska iste poteší, že v postave medveďa svalovca spoznajú hlas obľúbeného herca a rodáka z Prešova, Michala Hudáka. Dialógy a piesne jedného z vystupujúcich vlkov zase nahovorí a naspieva Košičan Lukáš Adamec.

Šou Máša a medveď na ľade predstavuje moderné a originálne stvárnenie populárnej ruskej animovanej rozprávky Máša a medveď, vysielanej vo viac ako 20 krajinách sveta. Divákov čaká úplne nový príbeh, kostýmy na nerozoznanie od rozprávkových predlôh a skvelé piesne, zložené špeciálne pre potreby šou.

Viac aktuálnych informácií zo zákulisia tvorby šou je dostupných na oficálnej stránke www.masamedved.sk a facebookovej stránke spoločnosti Comunique.

Stiahnúť tlačovú správu

Oficiálne vizuály na stiahnutie

Zdieľajte s priateľmi:
 

Komentáre