Pridávame ďalšie predstavenie v Bratislave!

Záujem o exkluzívnu rodinnú šou Máša a medveď na ľade naďalej neutícha a preto pridávame v hlavnom meste ďalšie predstavenie. V poradí tretie predstavenie sa odohrá v Slovnaft aréne – Štadión Ondreja Nepelu v nedeľu 11. októbra 2015 o 13:30. Lístky sú, tak ako aj na doteraz ohlásené predstavenia, dostupné v sieti predpredaj.sk.

Nesmierne nás teší to, akú obrovskú vlnu záujmu sme zaznamenali. Veľa fanúšikov, ktorí nezachytili prvotné informácie o šou sa nás pýtalo, na možnosť pridania ďalšieho predstavenia. To, spolu s dvoma takmer vypredanými predstaveniami nás presvedčilo, aby sme spustili predaj vstupeniek na tretie predstavenie v Bratislave. Autorský tím zložený z ôsmych umelcov úzko spolupracuje, aby vytvoril po každej stránke jedinečné dielo. V súčasnosti český skladateľ Ondřej Soukup dokončuje hudbu, ktorá ožije vďaka textom Gabriely Osvaldovej. Aj kostýmy z dielne Lucie Šedivej, ktoré predstaví spoločnosť Comunique v lete na viacerých detských podujatiach, už začínajú pomaly naberať reálne kontúry.

Lístky na nové pridané predstavenie sú dostupné tu: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/3569/masa-a-medved-na-lade–bratislava

Tešíme sa na Vás! 🙂

Zdieľajte s priateľmi:
 

Komentáre